Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
WAT Fabryka Wynalazków - Bluevine Consulting

WAT Fabryka Wynalazków

WAT Fabryka Wynalazków

Dla Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie produkujemy filmy reklamowe opisujące produkty powstałe na uczelni w ramach programu Fabryka Wynalazków. Postacie filmów – pracownicy WAT – opisują swoją pracę i projekty nad którymi pracują, prezentując korzyści jakie mogą one przynieść.

Dzięki powstaniu znakomitych zespołów naukowych i harmonijnemu łączeniu dydaktyki z nauką, WAT stała się wiodącym ośrodkiem naukowym. Rozwój infrastruktury badawczej wsparty zaangażowaniem pracowników w projekty badawcze związane z obronnością i bezpieczeństwem kraju, pozwolił na rozbudowę specjalistycznych, interdyscyplinarnych laboratoriów, centrów doskonałości naukowej oraz Centrum Transferu Technologii.

Współpraca Wojskowej Akademii Technicznej z polskim przemysłem ma ponad 60-letnią historię. Oparta jest na przedsięwzięciach naukowo-badawczych i biznesowych związanych z realizacją wspólnych projektów, programów badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych w obszarze obronności i bezpieczeństwa. To także wymiana doświadczeń, rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych przez kadrę techniczną, która swoim doświadczeniem wspiera działania różnych zakładów przemysłowych, firm i instytucji.

Nadchodzące wydarzenia/konferencje