Senioralne Mieszkania Serwisowane

Senioralne Mieszkania Serwisowane

Budomal nie boi się trudnych wyzwań! Od ponad 25 lat jest obecny na rynku łódzkim. Obserwuje jak zmienia się miasto i bierze w tym procesie czynny udział. Realizuje projekty niekonwencjonalne, w oparciu o opinie swoich klientów i w odpowiedzi na realne potrzeby mieszkańców miasta.

Jesteśmy społeczeństwem najszybciej starzejącym się w Europie, a poczucie samotności to już zagadnienie o zasięgu globalnym. Jaka jest odpowiedź rynku na te procesy?

Rewitalizacja starego, zamkniętego szpitala przy ul. Krzemienieckiej 5 w Łodzi to doskonały przykład zrozumienia skali zmian, jakie zachodzą na naszych oczach.

Senioralne Mieszkania Serwisowane – nowoczesne, w pełni przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych i ograniczonych ruchowo, z zagwarantowaną całodobową opiekę, przestrzeniami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi, restauracją i basenem, z zagwarantowanymi niezbędnymi usługami, tj.: sprzątaniem, praniem i pakietami medycznymi to odpowiedź kapitału prywatnego na zmiany demograficzne, jakie zachodzą w mieście.

Więcej nie tylko o seniorach, podczas rozmowy Małgorzaty Wołczyńskiej, dziennikarki radia TOK FM z Rafałem Leśniakiem, właścicielem Budomal.

Nadchodzące wydarzenia/konferencje