Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Rewitalizacje i modernizacje w Rumunii - Bluevine Consulting

Rewitalizacje i modernizacje w Rumunii

Rewitalizacje i modernizacje w Rumunii

„Rewitalizacja i modernizacja to trend na początku nowoczesnego rynku nieruchomości w Rumunii. W latach 90. najważniejsze projekty biurowe obejmowały przebudowę byłych hoteli w odnoszących sukcesy centrach biznesowych. Także niektóre historyczne wille zostały w tym czasie przekształcone w budynki biurowe.

Lata 2000. to okres rewitalizacji i modernizacji głównych platform przemysłowych. Tak zwana rewitalizacja obszarów miejskich była w rzeczywistości ograniczona do dawnych hal przemysłowych, a następnie do rozwoju nowych, nowoczesnych budynków, które odniosły znaczące sukcesy na lokalnym rynku. Bukareszt wyznaczał trendy dla takich miast jak Brasov, Cluj czy Timisoara.

Obecnie powyższe koncepty są odosobnionymi przykładami i nie generują trendów. Zabytki, których nie można rozebrać, przebudowywane są na przestrzenie o charakterze mixed- used , łączące przestrzenie handlowe z rozrywką i potrzebami biurowymi / mieszkaniowymi”

Olga Melihov, Country Head Romania, BNP PARIBAS REAL ESTATE

Nadchodzące wydarzenia/konferencje