Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Poznań z ofertą nieruchomości dla inwestycji hotelowych - Bluevine Consulting

Poznań z ofertą nieruchomości dla inwestycji hotelowych

Poznań z ofertą nieruchomości dla inwestycji hotelowych

Na mapie inwestycyjnej Polski aglomeracja poznańska wyróżnia się na tle kilku branż. Są to przede wszystkim: sektor nowoczesnych usług dla biznesu i IT oraz logistyka i magazynowanie. Największy potencjałem Poznania docenianym przez inwestorów są ludzie: ponad 500 tys. mieszkańców i 1 mln mieszkańców aglomeracji.

Poznań to również miasto akademickie, które wybrało 112 tys. studentów.  W mieście znajduje się 25 uczelni, kształcących nad ponad 40 kierunkach językowych i odnotowujących największy wzrost liczby absolwentów kierunków biznesowych i IT. Miło nam oznajmić, że w tym roku Poznań dołączył do grona partnerów SHIP & CEE!

Nic dziwnego, że wraz z rosnącą atrakacyjnością biznesową i turystyczną miasta, wzrasta także dynamika sektora hotelowego. W Poznaniu znajduję się 65 hoteli, a w realizacji są kolejne inwestycje takie jak Hampton by Hilton, Hotel Moxy sieci Marriott, Hotel Altus, Hotelu Park Inn by Radisson, Hotel Focus, Curio by Hilton. Boom w inwestycjach hotelowych w stolicy Wielkopolski ma swe źródło w wysokości wskaźnika RevPAR, pokazującego ile hotel zarabia na każdym dostępnym pokoju. W Poznaniu rośnie on najszybciej. Dlatego inwestorzy chętnie stawiają na to miasto.

Rynek hotelowy w Poznaniu wciąż jeszcze nie jest jednak nasycony, a miasto posiada ofertę nieruchomości wyselekcjonowaną pod kątem inwestycji hotelowych. W ofercie znajdują się tereny w atrakcyjnych lokalizacjach takich jak Stare Miasto, Nowe Miasto i Jeżyce, a wśród nich tereny przy ulicach: Żołnierzy Wyklętych, Poetyckiej, Słupskiej, Wypoczynkowej, Krzysztofa Komedy, Budkowskiej, Termalnej.

Więcej o ofercie inwestycyjnej miasta Poznania na stronie WWW  oraz w strefie Meeting Point.

Nadchodzące wydarzenia/konferencje