Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Nieruchomości Orange– najnowszy partner SHIP & CEE! - Bluevine Consulting

Nieruchomości Orange– najnowszy partner SHIP & CEE!

Nieruchomości Orange– najnowszy partner SHIP & CEE!

Do tegorocznej edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE dołączył zupełnie nowy partner– firma Nieruchomości Orange, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór budynków inwestycyjnych o doskonałym potencjale pod inwestycje z branży hotelowej.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, znana międzynarodowa firma telekomunikacyjna, Orange, świadczy swoje usługi wykorzystując mniejsze niż dotychczas powierzchnie. Ponadto scentralizowanie działalności i relokacje pracowników do większych obiektów o wyższych standardach pracy sprawiły, że wiele budynków wykorzystywanych jest tylko w części. Firma oferuje więc na sprzedaż nieruchomości, których nie wykorzystuje do głównych działań biznesowych.

Firma Nieruchomości Orange przygotowała pakiet hotelowy, dzięki któremu chce dotrzeć do nowych inwestorów poszukujących nowych lokalizacji pod działalność hotelową. Oferuje ona budynki w znakomitych lokalizacjach, w centrach dużych miast z dobrym dostępem do punktów usługowo-handlowych i rozrywkowych. Są to nieruchomości z możliwością adaptacji pod hotele z oraz aranżacją części wspólnych, gastronomii, sal konferencyjnych, pokoi hotelowych i przestronnych apartamentów.

To co wyróżnia Nieruchomości Orange to przede wszystkim lokalizacja proponowanych nieruchomości, możliwość adaptacji budynków. Ogromnym atutem są również duże działki pod parkingi, dobry dojazd oraz pełna infrastruktura usługowo-handlowa i rozrywkowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Nieruchomości Orange http://www.nieruchomosci.orange.pl/

Nadchodzące wydarzenia/konferencje