Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
MÜLLER – Die lila Logistik Polska partnerem strategicznym konferencji logistycznej! - Bluevine Consulting

MÜLLER – Die lila Logistik Polska partnerem strategicznym konferencji logistycznej!

MÜLLER – Die lila Logistik Polska partnerem strategicznym konferencji logistycznej!

Miło nam poinformować, że firma MÜLLER – Die lila Logistik Polska została partnerem strategicznym konferencji Logistyka. Inwestycje. Przyszłość, która odbędzie się już 30 marca w Gliwicach!

Podczas konferencji o najnowszych trendach i narzędziach wykorzystywanych w logistyce opowie Pan Janusz Bielówka, Dyrektor Operacyjny, Müller – Die lila Logistik. Zapraszamy serdecznie na tę prezentację o godz. 15.30!

Müller – Die lila Logistik Polska to oddział międzynarodowej firmy świadczącej usługi w zakresie logistyki kontraktowej, produkcyjnej i dystrybucyjnej, a także outsourcingu i doradztwa logistycznego. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla motoryzacji, elektroniki, przemysłu, energetyki oraz medycyny i farmacji.

Więcej o firmie 

 

Nadchodzące wydarzenia/konferencje