W Andrzejkowe popołudnie zapraszamy do udziału w Seminarium Inwestycyjnym i Koktajlu z cyklu wydarzeń organizowanych przez Inicjatywę Drugie Życie Budynków.

Deweloperzy coraz chętniej sięgają po budynki, które można poddać modernizacji lub rewitalizacji. Dlaczego nieruchomości, które do tej pory budziły niechęć stają się tak modne?  Powodów tego jest kilka: brak atrakcyjnych działek w miastach, ale też moda na nieruchomości z duszą. Udane rewitalizacje, które odbiły się szerokim echem na polskim rynku nieruchomości przekonują sceptyków, że starsze budynki mogą być nie tylko sukcesem wizerunkowym, ale też ciekawe pod względem biznesowym. Takich perełek jest na rynku coraz więcej!   Co ważne, projekty wymagające przebudowy, zmiany przeznaczenia budynku, nadawania im nowego życia,  czy w końcu współpracy z konserwatorem zabytków przestały przerażać inwestorów.

Eksperci rynku nieruchomości komercyjnych zgadzają się co to tego, że koniunktura na polskim rynku będzie przesuwała się w stronę rewitalizacji istniejącej zabudowy i nadania jej nowych form i funkcji. O sytuacji w Polsce i w u naszych sąsiadów mieliśmy przyjemność dyskutować podczas wrześniowej konferencji „Drugie Życie Budynków. Polska i CEE”.

Naturalnym kierunkiem naszej dyskusji są spotkania w regionach! Wspólnie z Państwem chcemy poznać kierunki polityki przestrzennej polskich miast, zapoznać się z ich planami inwestycyjnymi i zestawiać je z doświadczeniami praktyków rynku. Wraz z naszymi partnerami przedstawimy także nieruchomości, którym nadano już drugie życie lub te, które wciąż na tę szansę czekają.

Zapraszamy już 29 listopada do Lublina!

  • Gospodarz
  • Inicjator / Partner Strategiczny
  • Organizator
  • Partner
Nadchodzące wydarzenia/konferencje