Ponad 150 gości świętowało z nami premierę Raportu: Rewitalizacje i modernizacje w Polsce.

8 lutego w hotelu Bristol w Warszawie odbył się organizowany przez Inicjatywę Drugie Życie Budynków  koktajl z cyklu INSPIRACJE & NETWORKING, którego częścią była premiera Raportu: Rewitalizacje i modernizacje w Polsce. Ponad 150 gości razem z nami świętowało wydanie pierwszego w Polsce kompleksowego opracowania nt. nieruchomości i miast, które zyskują „nowe życie”.

Raport to w sumie 90 stron wiedzy, danych i inspiracji związanych z rewitalizacjami i modernizacjami, które realizowane i planowane są w Polsce. W opracowaniu znalazły się także komentarze, zarówno przedstawicieli miast: Łodzi i Warszawy, jak i ekspertów firm działających o segmencie nadawania budynkom drugiego życia. Główne wyniki raportu przedstawione zostały w czasie krótkiej dyskusji panelowej. Publikacja powstała dzięki merytorycznemu wsparciu naszych Partnerów, wśród których są: Nieruchomości Orange, Deloitte, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, m.st. Warszawa, miasto Łódź, Cushman & Wakefiled, RD bud, Armstrong, Kuryłowicz & Associates, Okam Capital, Schoenherr, CSMM, JLL, Space Factory. Raport dostępny będzie na naszej stronie www już od 14 lutego 2018 r.

Koktajle INSPIRACJE & NETWORKING to cykl spotkań, które mają na celu nie tylko wymianę wiedzy, ale także spotkania towarzyskie dlatego w drugiej części wieczoru goście mieli okazję rozmawiać i skosztować dań kuchni hotelu Bristol w legendarnym Barze Kolumnowym. Historyczne wnętrza baru, które w 1900 roku zaprojektował wiedeńczyk Otto Wagner junior do dziś uchodzą za jedne z najbardziej wyszukanych i prestiżowych przestrzeni w Warszawie. Nie bez przyczyny nasz karnawałowy koktajl odbył się właśnie tu – nic lepiej nie wywołuje dobrej atmosfery niż wnętrza z historią w tle.

Inicjator i Partner Strategiczny: Nieruchomości Orange
Główny Partner Koktajlu: RD bud, BuroHappold Engineering
Partnerzy Koktajlu: Cushman&Wakefield, Qba Studio
Współautorzy Raportu: Deloitte, Nieruchomości Orange, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, BuroHappold Engineering, Urząd Miasta Łodzi, Urząd m.st. Warszawy
Partnerzy Merytoryczni Raportu: Cushman&Wakefield, RD bud, Armstrong, Schoenherr, Kuryłowicz&Associates, OKAM Capital
Partnerzy: JLL, CSMM, SpaceFactory
Partner Medialny Koktajlu: Warsaw Business Journal

  • Inicjator i Partner Strategiczny:
  • Główny Partner Koktajlu:
  • Partnerzy Koktajlu:
  • Współautorzy Raportu:
  • Partnerzy Merytoryczni Raportu:
  • Partnerzy:
  • Parter Medialny Koktajlu:
Nadchodzące wydarzenia/konferencje