Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Już 8 lutego karnawałowy koktajl INSPIRACJE & NETWORKING! - Bluevine Consulting

Już 8 lutego karnawałowy koktajl INSPIRACJE & NETWORKING!

Już 8 lutego karnawałowy koktajl INSPIRACJE & NETWORKING!

Już 8 grudnia mamy przyjemność zaprosić na Karnawałowy Koktajl Inspiracje & Networking, podczas którego odbędzie się premiera Raportu: Rynek rewitalizacji i modernizacji nieruchomości w Polsce!

Koktajle INSPIRACJE & NETWORKING to cykl wydarzeń, w czasie których wszystkie osoby zainteresowane rynkiem rewitalizacji i modernizacji budynków mogą nie tylko zdobyć wiedzę, ale także kontakty biznesowe.

Kolejne spotkanie organizowane w ramach inicjatywy Drugie Życie Budynków zaplanowane zostało w formule krótkiej części merytorycznej (ok. 40 minut) oraz mniej oficjalnej części networkingowej.

KARNAWAŁOWY KOKTAJL będzie premierą Raportu: Rynek rewitalizacji i modernizacji nieruchomości w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 8 lutego 2018r. o godzinie 18:00 w hotelu Bristol (sala Malinowa), ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie

Nadchodzące wydarzenia/konferencje