Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Jones Lang LaSalle partnerem strategicznym konferencji Szczecin przyjazny logistyce! - Bluevine Consulting

Jones Lang LaSalle partnerem strategicznym konferencji Szczecin przyjazny logistyce!

Jones Lang LaSalle partnerem strategicznym konferencji Szczecin przyjazny logistyce!

„Szczecin wyróżnia się wyjątkową lokalizacją, doskonałą łącznością i dostępem do rynków zbytu i zaopatrzenia w Polsce, Europie i na świecie. Bliskie sąsiedztwo Skandynawii i Niemiec oraz dostęp do Morza sprawiają, że miasto ma ogromny potencjał, który od kilku lat z powodzeniem rozwija. Szczecin sukcesywnie wzmacnia swoją atrakcyjność wraz z realizacją kolejnych inwestycji drogowych (drogi ekspresowej S3 w kierunku południowej Polski oraz budowy drogi łączącej miasto z autostradą A6).

Świetnie skomunikowane tereny inwestycyjne przyciągają przedsiębiorców, którzy decydują o wyborze lokalizacji dla swojego biznesu. Dlatego też, władze miasta świadome potrzeb inwestorów wychodzą im naprzeciw, przygotowując tereny inwestycyjne pod obiekty przemysłowo-magazynowe.

Obecnie deweloperzy konsekwentnie rozbudowują istniejące już parki, tym samym odpowiadając na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe w regionie. Rozpoczęcie dwóch ogromnych projektów magazynowych przez firmy – Panattoni dla Amazona i Goodman dla Zalando miało między innymi wpływ na lokalny rynek pracy, który poprawia się z miesiąca na miesiąc. Bez wątpienia mieszkańcy prawie pół milionowej aglomeracji, stanowią atrakcyjną pulę potencjalnych pracowników dla firm planujących swe inwestycje w województwie zachodniopomorskim.”

Tomasz Olszewski, Head of Industrial Department CEE, Jones Lang LaSalle

Nadchodzące wydarzenia/konferencje