Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza promuje miasto! - Bluevine Consulting

Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza promuje miasto!

Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza promuje miasto!

„Holiday Inn Dąbrowa Górnicza****, jest jedynym należący do sieci Intercontinental Hotels Group  hotelem w regionie Śląska i Zagłębia . Oferujemy najwyższy poziom komfortu jak i wysoką jakość obsługi, a to wszystko w połączeniu z bardzo dogodną lokalizacją.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza**** oferuje:

  • 160 klimatyzowanych i komfortowo wyposażonych pokoi
  • 6 nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych
  • Salę Balową o powierzchni 300m2
  • Restaurację „Zagłębie Smaku” serwująca dania kuchni międzynarodowej z akcentami kuchni regionalnej
  • Lobby Bar przy recepcji hotelowej
  • Reden Panorama Bar na najwyższej kondygnacji, z którego podziwiać można panoramę Śląska i Zagłębia
  • Tunel łączący hotel z Parkiem Wodnym „Nemo”

Jako wysokiej klasy obiekt hotelowy, kierujemy swoją ofertę noclegową, gastronomiczną i eventową między innymi do firm działających w KSSE podstrefie Sosnowiecko-Dąbrowskiej. Część firm zlokalizowanych w naszej strefie to właśnie firmy z branży Automotive, nie mogliśmy więc przejść obojętnie wobec takiego wydarzenia.

Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza jako  „świeża” inwestycja w Dąbrowie Górniczej, sam promuje miasto przyciągając klientów konferencyjnych oraz biznesowych klientów indywidualnych. Czuliśmy się więc w obowiązku wzięcia udziału w tym wydarzeniu.”

Maciej Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzający, Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Nadchodzące wydarzenia/konferencje