Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Czy współpraca robotów i ludzi to przepis na logistykę doskonałą? - Bluevine Consulting

Czy współpraca robotów i ludzi to przepis na logistykę doskonałą?

Czy współpraca robotów i ludzi to przepis na logistykę doskonałą?

„Logistyka magazynowa ewoluuje bardzo dynamicznie. Według niektórych stoimy u progu kolejnej rewolucji, określanej mianem 5.0. Tym razem będzie to mieszanka inteligentnych i uczących się robotów oraz maszyn, zaopatrzonych w setki czujników i mogących pracować w harmonii z ludźmi (co-botów) i kreatywnych oraz pomysłowych ludzi, którzy w pewnych czynnościach pozostają niezastąpieni.

Roboty kompletujące mogące wykonywać operacje u boku ludzi, systemy pick-by-vision pokazujące na wyświetlaczu okularów pracownika drogę do kolejnej lokalizacji, czy w końcu drony dostarczające asortyment do stołów pakowych, to nie tylko krajobraz filmów promocyjnych, ale coraz częstszy widok, którego doświadczamy.

Czy współpraca robotów i ludzi to przepis na logistykę doskonałą? Porozmawiajmy o tym na kolejnej konferencji „Logistics 2 to 5”, 19 września w Sopocie.”

Damian Kolata-Senior Business Development Manager, Fiege

Nadchodzące wydarzenia/konferencje