Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Baza Hotelowa W Gdyni - Bluevine Consulting

Baza Hotelowa W Gdyni

Baza Hotelowa W Gdyni

W Gdyni jest obecnie 13 hoteli, dysponujących ok. 2070 miejscami. Hotele oferują wysoki i różnorodny standard usług.

Najnowszy, a zarazem najbardziej ekskluzywny to pięciogwiazdkowy Quadrille Hotel&Spa, kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku, należący do stowarzyszenia Relais&Chateaux. Gdyńskie hotele wyróżnia położenie w sąsiedztwie i z widokiem na Zatokę Gdańską. Wśród obiektów posiadających taką rekomendację są czterogwiazdkowe obiekty: COURTYARD Marriott Gdynia Waterfront z 400 miejscami i centrum konferencyjnym oraz Hotel Nadmorski, komfortowy, kameralny z 90 pokojami i uniwersalnym centrum konferencyjnym posiadającym również 400 miejsc.

Nieprzeciętnym atutem hoteli trzygwiazdkowych jest prestiżowa lokalizacja w sercu nowoczesnego miasta, a jednocześnie sąsiedztwie plaży. I tak Mercure Gdynia Centrum, dysponuje ok. 300 pokojami i  największą w Gdyni przestrzenią konferencyjną.  Elegancki i wysmakowany hotel Różany Gaj z 39 pokojami, posiada alternatywę dla sali konferencyjnej w postaci sezonowego tarasu z widokiem na morze, znajdującym się na najwyższym piętrze hotelu. Turystyczną, konferencyjną i biznesową ofertę obiektów trzygwiadkowy uzupełnia hotel Hotton (62 pokoje) oraz Morski (20 pokoi). W uwielbianej przez mieszkańców, a modnej wśród turystów dzielnicy Gdynia Orłowo, zlokalizowane są dwa hotele o standardzie trzech gwiazdek: Willa Lubicz i Hotel Kuracyjny, to propozycja obiektów przytulnych i kameralnych. W pierwszym przypadku hotel o wysmakowanym wnętrzu, w drugim nowoczesny i z kompleksem spa, a w każdym o najwyższych normach obsługi. Hotelową ofertę noclegową uzupełniają dwugwiazdkowe  hotele: Antares, proponujący wysoki standard w dobrej cenie i 53 pokoje, Baltic, usytuowany wygodnie na dojeździe do miasta z 27 pokojami, Blic,  z 47 pokojami i Dom Marynarza 55 pokojami.

Aktualne realizowane i planowane inwestycje hotelowe w Gdyni, to powstający przy al. Zwycięstwa 14, Hotel 14 Avenue, o standardzie trzech gwiazdek, którego atutem będzie doskonała lokalizacja, 250 m od Centrum Handlowego „Riwiera”, miejsca atrakcyjnego zarówno pod kątem zakupów, jak i spędzania wolnego czasu. Nowoczesny obiekt, którego budowa dobiegnie końca w czwartym kwartale 2019 r. nawiąże stylistyką do niedaleko położonego kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego.

Na wiosną 2019 roku planowane jest zakończenie rozbudowy należącego do gdyńskiej spółki Ekotronik, dwugwiazdkowego hotelu Antares. W ten sposób przybędzie 30 pokoi, a wśród nich apartamenty rodzinne oraz sala konferencyjno-bankietowa z wyjściem na patio na 100 osób. Do 2022 roku planowane jest otwarcie kolejnego obiektu hotelowego z centrum konferencyjnym i Spa w powstającej dla mieszkańców, biznesu i odwiedzających gdyńskiej strefie prestiżu Waterfront.

Więcej o mieście Gdynia

Nadchodzące wydarzenia/konferencje