Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Balma i Noti Parterami Strefy Chillout podczas SHIP & CEE! - Bluevine Consulting

Balma i Noti Parterami Strefy Chillout podczas SHIP & CEE!

Balma i Noti Parterami Strefy Chillout podczas SHIP & CEE!

Miło nam oznajmić, że w tym roku partnerami strefy Chillout zostały firmy Balma i Noti. O tym, jak wyjątkowe produkty posiadają firmy w swojej ofercie, uczestnicy konferencji będą mogli przekonać się sami! Zapraszamy do strefy Chillout!

Balma

Balma to firma rodzinna z 40-letnią tradycją, stworzona dzięki pasji i doświadczeniu, rozwijana w oparciu o wiedzę ekspercką i technologię.  Balma produkuje meble, które łączą w sobie wysoką jakość, ergonomię i unikalny design.

W projektowanych przez nas przestrzeniach dla biznesu, estetyka spotyka funkcjonalność. . Dzięki długoletniemu doświadczeniu w dziedzinie designu potrafimy myśleć wielowymiarowo o estetyce, funkcjonalności, ergonomii i trwałości produktu. W ten sposób projektujemy i produkujemy rzeczy przemyślane i ponadczasowe. Nasza oferta to  szeroka gama rozwiązań meblowych: ekskluzywne meble gabinetowe, meble pracownicze, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, szafy i regały, ścianki działowe oraz meble na specjalne zamówienie.

Filozofia THINK PRO według której działamy jest wynikiem wielu lat naszego doświadczenia i zawiera w sobie trzy perspektywy: inwestora (PRO BIZNES), użytkownika (PRO KLIENT) i przestrzeni (PRO DESIGN). W Balmie jesteśmy przekonani, że przestrzeń silnie wpływa na rezultat podjętych działań, a wręcz jest najważneijszym narzędziem i fundamentem sukcesów. Think Pro przynosi realne zyski wzmacniając wszsytkie trzy filary, na których się opiera.

Balma i Noti

Meble, które powstają pod marką Balma i Noti to rozwiązania piękne i funkcjonalne. Przez wiele lat na liście współpracujących z firmami projektantów znalazły się znane dziś nazwiska, takie jak m.in.: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik oraz Dorota Koziara. To oni przyczynili się do tego, że meble Balma i Noti są swego rodzaju ikonami polskiego wzornictwa użytkowego. Świadczy o tym fakt, że już dziś można je oglądać w Galerii Wzornictwa przemysłowego Muzeum Narodowego w Warszawie.

Balma od zawsze dążyła do tego, by oferować swoim użytkownikom coś więcej niż po prostu meble. Każdy z projektów to komleksowe rozwiązanie, które ma za zadanie stworzyć wygodne i ergonimiczne miejsce pracy. Połączenie designu z osiągnięciami współczesnej nauki pozwala projektować meble, które lepiej służą ludziom.

Noti to marka, która daje możliwość indywidualnego kreowania przestrzeni mieszkalnych i publicznych.

To piękny i funkcjonalny design oraz ręczne wykonanie. Meble projektowane ze świadomym uwzględnieniem potrzeb przyszłego użytkownika. Proste, różnorodne i eleganckie formy oraz precyzyjnie dobierane materiały pozwalają tworzyc meble ponadczasowe, które są komfortowe i funkcjonalne. To wyjątkowe rozwiązania, w których każdy element jest starannie pzremyślany.

Meble Balma i Noti sa tworzone głównie przez polskich projektantów i cieszą się uznaniem wśród międzynarodowych krytyków i architektów wnętrz.

Więcej o marce Balma
Więcej o marce NOTI 

Nadchodzące wydarzenia/konferencje