Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
4. Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie - Bluevine Consulting

4. Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie

4. Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie

W maju 2016 w Łodzi organizujemy 4 czwartą edycję forum poświęconą branży AGD. Z roku na rok organizowane przez nas Forum nabiera większego rozmachu i przyciąga coraz szersze grono uczestników. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła blisko dwieście osobistości z grona najwyższego szczebla profesjonalistów zarówno z Polski i z zagranicy.

Program tegorocznej edycji zostanie zdominowany przez dyskusje na temat trendów i wyzwań stojących przed europejskim i polskim sektorem AGD – możliwościach eksportu na nieodkryte dotąd rynki, jednoczesnej obsłudze logistycznej wielu kanałów sprzedaży (tradycyjnych i internetowych) oraz kreacji w AGD i tworzeniu nowych kategorii produktów.

Sukces ubiegłorocznego wydarzenia potwierdził, że branża AGD to temat, który wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie czołowych praktyków i ekspertów.

Nadchodzące wydarzenia/konferencje