Rozwój polskiej bazy hotelowej napawa optymizmem. Sektorem interesują się inwestorzy z całego świata.Wartość  inwestycji nieruchomościowych w ciągu ostatnich czterech lat wzrosła z 1,80 mld zł do 2,72 mld zł, z czego rosnącą część stanowią inwestycje hotelowe. Tylko w 2014 roku baza hotelowa w Polsce powiększyła się o 143 obiekty, co dało ponad 8 tysięcy nowych pokoi. W pozostałych latach tempo wzrostu było niższe.

Dane wskazują, że Polska jest jednym z krajów Europy Środkowo-Wschodniej najczęściej wybieranych pod inwestycje hotelowe. Ta tendencja nadal będzie się utrzymywać. Eksperci branży przewidują, że kapitał popłynie nie tylko z Europy, ale również Ameryki Północnej i Azji. Większy popyt na miejsca noclegowe ma wynikać m.in. z większej mobilności międzynarodowych turystów oraz klientów korporacyjnych przyjeżdżających w interesach, jak i na kongresy, targi czy konferencje.

Duży potencjał inwestycyjny polskiego rynku jest przyczyną dla której organizujemy trzecią edycję Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. Jesteśmy przekonani, że to wydarzenie pozwoli odpowiedzieć na wiele ważnych i aktualnych dla branży pytań m.in.  Dla kogo Polska jest atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym? Jakie są nowe kierunki rozwoju branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej? Czy wzrostowi podaży towarzyszy wzrost popytu?

Sukces ubiegłorocznego wydarzenia potwierdził, że rynek nieruchomości hotelowych to temat, który wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie czołowych praktyków i ekspertów branży. Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych czy perspektywa rozpoczęcia lukratywnej współpracy to wartość dodana dla wszystkich tych, którzy zechcą być z nami w czerwcu 2017 roku!

  • ORGANIZATOR:
  • PARTNER STRATEGICZNY:
  • PARTNER GŁÓWNY:
  • PARTNER MERYTORYCZNY:
  • PARTNERZY:
  • PATRONAGE:
Nadchodzące wydarzenia/konferencje